Hakkımızda

YAZIMCI AVUKATLIK BÜROSU, hukuk hizmeti sektöründe kurumsallaşma yolu ile bir kamu hizmeti sayılan avukatlık mesleğinde kaliteyi arttırmak, müvekkillerinin hukuki sorunlarını rasyonel, hızlı ve güvenilir bir biçimde çözüme kavuşturmak amacıyla kurucu ortaklar Av. Oğuzhan YAZIMCI ve Av. Devlethan YAZIMCI tarafından 2008 yılında Kastamonu'da kurulmuş olan bir Avukatlık Ortaklığıdır.

YAZIMCI AVUKATLIK BÜROSU, kurulduğu günden bu yana yerel ve ulusal anlamda faaliyet gösteren şahıs ve şirket müvekkilleri ile karşılıklı saygı ve güven ilişkisi içerisinde HESAP VERİRLİK, OBJEKTİFLİK, ETKİNLİK VE VERİMLİLİK İLKELERİ ESASINDA avukatlık ve danışmanlık hizmeti veren bir bürodur.

YAZIMCI AVUKATLIK BÜROSU, konusunda uzmanlaşmış, seçkin üniversitelerde eğitimini tamamlamış, mesleki hayatında çeşitli başarılara imza atmış olan avukat kadrosu ile hukukun her alanında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Büromuzda dava ve icra takipleri, konusunda uzman bir avukatın denetiminde, hukuka yetkin bir ekip tarafından başarı ile sonuçlandırılmaktadır.

YAZIMCI AVUKATLIK BÜROSU olarak hizmetlerimiz, müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hızlı ve etkili çözüm sunma odaklı olup yoğun olarak çalıştığımız faaliyet alanlarımız ise, Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Bankacılık Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira Hukuku, Sigorta Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile ve Miras Hukuku ile İdare ve Vergi Hukukudur.

Bu alanlarda temsil ettiğimiz müvekkillerimize yüksek kalitede hizmet sunabilmek ve onların ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek adına onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri uzman ekibimizle yakından takip ederiz. Bu şekilde sektörel anlamda derin bir bilgi birikimi edinerek, bu bilgileri, hukuki bilgi dinamiklerimizle birleştirir, oluşabilecek tüm riskleri önceden azaltmayı amaçlarız.

Bu bağlamda da, gururla belirtmek isteriz ki, YAZIMCI AVUKATLIK BÜROSU olarak, ulusal platformda müvekkillerimizin haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirme kapasitesine sahibiz.

Hukukun her alanında uzmanlaşan kadromuz ile hızla değişen ve globalleşen dünyada müvekkillerimize üstün kalitede hizmet sunmak en temel hedefimizdir.

Bu hedefimiz doğrultusunda, motivasyonu ve iş disiplini yüksek avukat kadromuz, genç ve dinamik ekibimiz, yeniliklere ve değişimlere açık vizyonumuz ile değerli müvekkillerimizin her türlü beklentisini bu zamana kadar karşıladığımız gibi bundan sonra da karşılamaya devam edeceğiz.

* Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği (Resmi Gazete Tarihi: 21.11.2003, Resmi Gazete Sayısı: 25296) uyarınca çalışma alanlarımıza dair daha fazla bilgi verememekteyiz. Bu alanlardaki tecrübelerimize dair detaylı bilgi icin bize ulaşabilirsiniz.